Nátěry na dřevo

Informace

Pro nátěry dřevěných povrchů nabízíme výrobky zn. Remmers.
Chraňte dřevo před stárnutím, nepřízní počasí či nadmírou slunečního svitu.
Lazury na dřevo a lazurovací laky proniknou do hloubky, kde jej chrání, zároveň však nepotlačí přírodní texturu dřeva. Vybírat můžete ochranné nebo tónované lazury na dřevo a lazurovací laky, které můžou sloužit také jako podklad pro lak.
Prodlužte životnost dřevěným výrobkům, ať už nábytku, okenicím nebo lavičce. Natřete je lazurou na dřevo, lazurovacím lakem.

 

HK Lasur

Dekorativní lazura pro venkovní použití, s obsahem rozpouštědel. Je určena k ošetření staticky namáhaných venkovních dřevěných dílců bez kontaktu se zemí. 

 

Langzeit Lasur

Dekorativní, syntetická středně vrstvá lazura. Vyplňuje mezeru mezi tenkovrstvými impregnačními lazurami a silnovrstvými lazurami. Je určena pro barevné a dekorativní nátěry.

 

Holzschutzcreme

Lazurovací, pigmentovaný dekorativní krém na dřevo na ochranu a zušlechtění dřeva v exteriéru, které není v kontaktu se zemí. 

 

Allzweck lasur

Barevná lazura na dřevo na vodní bázi. Určená pro venkovní i vnitřní nátěry, pro nové a renovační nátěry, na jehličnaté i listnaté dřevo.a pharetra augue.

 

Grund/Bläuesperre

Základní nátěr a základní adhezní nátěr na bázi umělých pryskyřic a alkydů proti zamodrání. Je určen pro předběžné ošetření povrchu.a pharetra augue.

 

Hartwachs-Öl

Prostředek na bázi přírodních olejů s bezolovnatými sušidly. Určený např. pro nábytek, panely, lišty, dřevěné podlahy, parkety, atd. a pharetra augue

 

Dekor-Wachs-Lasur

Vosková lazura k ošetření a ochraně povrchu dřeva v interiéru. Určená k ochraně a údržbě dřeva v interiéru a ve vlhkých prostorách. a pharetra augue

 

Pflege-Öl

Výrobek na bázi lněného oleje. Určený na ušlechtilá dřeva v zahradách a zimních zahradách, zahradní nábytek a dřevěné paluby.a pharetra augue.